Hakkımızda

İlme Makina olarak yer altı zenginliklerinin daha verimli kullanılması için sizlerin duygu ve düşünceleri doğrultusunda alın teri ve kaliteyi birleştiren ürünler elde etmenizi amaçlıyoruz. Bizler kaliteli bir ürüne sahip olmanın bir ayrıcalık değil, bir hak olduğuna inanıyoruz.

Şu anda firmamız 200 metrekare kapalı olmak üzere 200 metrekare alan üzerinde faaliyet göstermektedir. İlme makine tecrübeli kadrosu ile yeni teknolojileri sürekli takip edip uygulayan bir yapıya sahip olmakla birlikte teknik destek grubu ile satış sonrasında da siz değerli müşterilerimizin sürekli yanındayız.
Firmamızda 2002 yılında kalite güvence sistemi kurulmuş olup Türk Standartları Enstitüsü tarafından 2003 yılında ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesi ile belgelendirilmiştir.

 Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz, sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak,geçmişinden aldığı gücü, tüm çalışanların katılımı ile, modern üretim, yönetim ve finansman teknikleri ile birleştirerek; değişen gelişen ülke ve dünya koşullarında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak bizim en önemli misyonumuzdur.
 
Her türlü Mermer Makinası kurulum ve taşıma işlemleri, tamir ve bakım servisi, yedek parça temini ile hizmetinizdeyiz.
 
İlme Makina herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda rahatlıkla  ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.
 

zaman medya

  Copyright © 2011 Kdz Teknoloji